Krautera

Produktai sandėlyje

Apie mus

KRAUTERA – yra TRANSRIFUS grupės įmonė, įsteigta 2023 m. sausio 1 d., į atskirą juridinį vienetą atskyrus daugiau nei 20 metų veikusį UAB “Transrifus” krautuvų padalinį.

Esame vieni iš lyderių Lietuvos krautuvų rinkoje. Parduodame, nuomojame, remontuojame įvairaus galingumo ir modelių šakinius krautuvus bei sandėliavimo techniką. Daugelis gamybos, prekybos, logistikos ir žemės ūkyje veikiančių įmonių jau įvertino mūsų vykdomos veiklos kompleksiškumą, įvertinkite ir Jūs.

KAS MES?

Mūsų pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad parduodama ir nuomojama technika atitiktų aukščiausius kokybės ir aplinkosauginius standartus, o jos optimali komplektacija leistų klientams efektyviai ir kokybiškai įgyvendinti savo tikslus veikiant išvien su gamta.

Mūsų konkurencinis pranašumas – optimalus kainos ir kokybės santykis. 

Mūsų pagrindinė stiprybė – lankstumas ir veiklos kompleksiškumas. Turime visą reikiamą patirtį, specialistus ir priemones, kad galėtumėme prisitaikyti prie užsakovo poreikių ir pasiūlyti naudingiausią paslaugų paketą.

KODĖL KRAUTERA?

PATIRTIS. Per daugiau nei 20 metų veiklos laikotarpį sukaupėme daugybę žinių šakinių krautuvų pardavimo, nuomos ir serviso srityje.

PATIKIMUMAS. Pastaruosius 10 metų iš eilės kreditų biuras Creditinfo mūsų įmonių grupei suteikia sertifikatą “Stipriausi Lietuvoje”.

ASMENIŠKAS SPRENDIMAS. Stengiamės įsiklausyti į kiekvieną klientą ir pasiūlyti ne tik produktą, bet asmeniškai pritaikytą sprendimą.

SERVISAS. 10 automobilių su visa krautuvų remontui reikiama įranga vyksta pas klientus. Esame vieni stipriausių Lietuvoje.

SKUBUS DETALIŲ TIEKIMAS. Didelę dalį atsarginių detalių sandėliuojame. Arba pristatome iš tiekėjų sandėlių per 24–48 val. nuo užsakymo patvirtinimo.

PARDAVIMAS

PARDAVIMAS:

Savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios klasės ir plataus asortimento sandėliavimo techniką.

NUOMA

NUOMA:

Iš daugiau nei 150 vienetų nuomojamų krautuvų parko mūsų klientai gali rinktis elektrinius, dyzelinius ar dujinius krautuvus, keliančius iki 8 t krovinius.

SERVISAS

SERVISAS:

Atliekame serviso darbus visų gamintojų bei tipų šakiniams krautuvams. Į klientų iškvietimą reaguojame per 24 val.

ATSARGINĖS DALYS

ATSARGINĖS DALYS:

Prekiaujame visų tipų krovimo technikos detalėmis. Detalės tiekiamos iš žinomiausių Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Anglijos ir kt. šalių gamintojų.
krautera vertybės

KRAUTERA KOMANDA:

Kompetentinga PARDAVIMO komanda rūpinasi, kad būtų operatyviai įgyvendinti individualūs kliento poreikiai, priimant optimaliausius sprendimus.

Patyrusi SERVISO meistrų komanda rūpinasi, kad kliento naudojama technika veiktų nepriekaištingai ir leistų klientui užtikrinti nepertraukiamą darbo atlikimą.

ATSARGINIŲ DALIŲ komanda siūlo aukštos kokybės krautuvų detales ir priedus.

PROJEKTŲ IR SERVISO KOORDINATORIŲ komanda užtikrina operatyvų ir kokybišką klientų aptarnavimą bei įmonės vidinių procesų ir veiklos tobulinimą, leidžiantį suteikti dar kokybiškesnes ir geriau klientų poreikius atitinkančias paslaugas.

MUMIS PASITIKI