Krautera

Produktai sandėlyje

DUK

NUOMA

Nuomojame elektrinius šakinius krautuvus, dyzelinius/dujinius šakinius krautuvus, rietuvus/užsakymų rinktuvus bei specialios paskirties techniką. Taip pat konsultuojame įvairiais krovos darbų klausimais, padedame išsirinkti geriausią variantą, kuris atitiks visus jūsų poreikius.

Nuomojame pasaulyje gerai žinomų gamintojų HANGCHA, FLEXI, LINDE, YALE, TOYOTA ir KALMAR krautuvus.

Krautuvai yra nuomojami atsižvelgiant į kliento poreikius. Teikiame tiek trumpalaikės nuomos (nuo vienos dienos), tiek ilgalaikės krautuvo nuomos paslaugas.

Krautuvo kaina priklauso nuo to, kokį krautuvą pageidauja klientas nuomotis ir kuriam laikotarpiui bus teikiama paslauga. Kiekvienu atveju yra priimamas individualus sprendimas. Visais krautuvų nuomos klausimais informacija teikiama tel. +370 660 98860 arba el. paštu info@krautera.lt.

Nuomotojas turi teisę reikalauti iš kliento finansinio saugumo garanto.

Už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti pavedimu arba atvykus vietoje bankine kortele ar grynaisiais pinigais.

Apgailestaujame, bet krautuvo operatoriaus paslaugos neteikiame.

Taip, pristatome. Transportavimo išlaidos į nuomos kainą neįeina, jos skaičiuojamos papildomai. Šių išlaidų dydis priklauso nuo pasirinktos įrangos ir objekto, į kurį vežamas krautuvas, vietos.

Visais krautuvų techniniais, serviso klausimais konsultuojame ir reikiamą pagalbą operatyviai suteikiame paskambinus tel. +370 660 98860 arba el. paštu info@krautera.lt.

Taip, parduodame. Visais klausimais dėl krautuvų atsarginių dalių ir priedų, maloniai prašome kreiptis telefonu +370 616 81711 arba
dalys@krautera.lt

SERVISAS

Taip, galime. Atliekame pilną krautuvų defektaciją, nustatome įrenginio vertę ir pagal atskirą susitarimą galime pasiūlyti įrenginio išpirkimą.

Taip, mūsų klientai yra tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys. Jeigu pageidaujate gauti mūsų paslaugas kaip fizinis asmuo, reikės atvykti pas mus į servisą, esantį adresu Liepų g. 34, Garliava, pasirašyti reikiamus dokumentus: sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo bei tikrinimo UAB „Creditinfo Lietuva“ sistemoje, nuomos sutartį.

Už paslaugas, atsargines krautuvų dalis ar priedus, galite atsiskaityti pavedimu arba atvykus vietoje grynaisiais pinigais.

Kadangi bendradarbiaujame su vienais didžiausių pasaulyje atsarginių dalių tiekėjais tokiais kaip TVH, SE Equipment, Cascade, Battery Supplies, Hangcha ir kt., atsižvelgdami į kliento poreikį, galime parinkti ir pasiūlyti platų krautuvų atsarginių dalių ir jų priedų asortimentą, tinkantį daugelio gamintojų krautuvams.

Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime užsakyti krautuvo transportavimo paslaugą ir pasirūpinti krautuvo atvežimu į servisą ir grąžinimu klientui.

Mūsų klientų aptarnavimo
komanda yra pasiruošusi padėti

Jei turite klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų įmonę, 

Parašykite mums