Krautera

Produktai sandėlyje

A serijos 2-3 t

2 000 - 3 000 kg

Keliamoji galia

125 mm

Kėlimo aukštis

Gelinis

Akumuliatoriaus tipas

A serijos 2-3 t geline baterija varomi palečių vežimėliai yra naujos kartos produktai, skirti sandėliavimo ir logistikos reikmėms. Jie pasižymi pažangiu našumu, patogiu valdymu, saugumu, patikimumu ir mažomis priežiūros sąnaudomis. Palečių vežimėliai yra idealus įrankis pakrovimui, iškrovimui ir ant padėklų sukrautų prekių tvarkymui sandėliuose, prekybos centruose, dirbtuvėse ir namuose.

Didelis našumas: vienu įkrovimu galima išdirbti iki 4 darbo valandų.

Kompaktiškas: optimizuotos vežimėlio konstrukcijos, garantuoja gerą matomumą. Vežimėlis yra lengvas ir patogus, o stačios vairalazdės funkcija leidžia dirbti uždarose erdvėse.

Patikimumas: taikoma trijų taškų atramos konstrukcija, o šoninė atramos sistema užtikrina saugumą ir stabilumą. Visos kištukinės jungtys yra atsparios vandeniui, visi laidai ir kabeliai turi patikimą apsaugą, kuri užtikrina saugų darbą su vežimėliu.

Priežiūros nereikalaujantis gelinis akumuliatorius

Vertikalios vairalazdės veikimo funkcija leidžia dirbti ribotoje erdvėje, pavyzdžiui, konteineryje. Visas operacijas galima lengvai atlikti viena ranka

Kompaktiškas ir manevringas

SAVYBĖS

Vežimėlyje integruotas įkroviklis ir priežiūros nereikalaujanti gelinė baterija padės išvengti didelių priežiūros kaštų

 

  • Taikoma trijų stabdžių sistema – regeneracinis stabdys, atbulinės eigos stabdys bei stovėjimo stabdys – užtikrina saugų veikimą
  • Apsauga nuo nuolydžio
  • Visi A serijos palečių vežimėliai sertifikuoti CE sertifikatais ir atitinka naujausius ES saugumo reikalavimus

Techniniai parametrai

Parašykite mums