Krautera

Produktai sandėlyje

Elektrinis vilkikas 2-6 t

Titulinis Katalogas Krovinių vilkikai Elektrinis vilkikas 2-6 t

2 000 - 6 000 kg

Keliamoji galia

Rūgštinė baterija

Akumuliatoriaus tipas

A serijos elektrinis krovinių vilkikas sujungia inžinerinį meistriškumą su naujausiom elektrinėm technologijom našesniam darbui. Vilkikas saugus, patikimas bei patogiai valdomas. Tai efektyvus įrenginys, skirtas krovinių transportavimui dirbtuvėse tarp skirtingų zonų bei didelėse gamyklose

Optimalus galingumas ir manevringumas: vilkikas pasižymi nedideliu apsisukimo spinduliu, todėl jį patogu eksploatuoti nedidelėse erdvėse.

Komfortiškas ir patogus valdyti: specialaus  dizaino ergonomiška konstrukcija leidžia patogiai ir lengvai valdyti vilkiką. Įrenginyje sumontuotas vairas su papildoma rankenėle lengvesniam sukimui, taip pat yra USB jungtis ir LCD ekranas, kurio dėka operatorius visą reikiamą informaciją apie įrenginį mato vienoje vietoje

Nereikalaujantis didelių aptarnavimo kaštų: vilkiko dizainas suprojektuotas taip, jog būtų galima kuo paprasčiau pasiekti visus viduje esančius komponentus. Šonu išimama baterija bei bešepetėlis priežiūros nereikalaujantos kintamosios srovės variklis ženkliai sumažina eksploatavimo kaštus.

Kompaktiškas ir manevringas.

Ergonomiškas dizainas garantuoja aukštą darbo komfortą.

Šoninio baterijos išėmimo dėka, vilkikas aptarnaujamas greitai ir lengvai.

SAVYBĖS

Didelis pritaikomumas įvairiose srityse. Vilkikas tinkamas eksploatuoti įvairiose dirbtuvėse, gamybos įmonėse bei logistikos sandėliuose, kuomet dideliu atstumu reikia pervežti krovinius.

Visi A serijos krovinių vilkikai sertifikuoti CE sertifikatais ir atitinka naujausius ES saugumo reikalavimus.

Krovinių vilkikas pasižymi tvirta ir saugia konstrukcija. Važiuoklė apsaugota plieninio rėmo konstrukcija. Vilkikas komplektuojamas su elektriniu stabdžiu. Taip pat vilkiką galima komplektuoti su papildomais žibintais ir veidrodėliais.

Pagal kliento poreikius A serijos krovinių vilkikai gali būti individualiai komplektuojami su:

  • Opcija komplektuoti su Li-ion baterija
  • Papildomais šoniniais veidrodėliais
  • Sėdimas/stovimas variantas
  • Uždara kabina
  • Veidrodėliai

Techniniai parametrai

Parašykite mums