Krautera

Produktai sandėlyje

Su platforma 2-3 t

2 000 - 3 000 kg

Keliamoji galia

125 mm

Kėlimo aukštis

Rūgštinė baterija

Akumuliatoriaus tipas

A serijos 2-3 t rūgštine baterija varomi palečių vežimėliai yra naujos kartos produktai, skirti sandėliavimo ir logistikos reikmėms. Jie pasižymi pažangiu našumu, patogiu valdymu, saugumu, patikimumu ir mažomis priežiūros sąnaudomis. Palečių vežimėliai yra idealus įrankis pakrovimui, iškrovimui ir ant padėklų sukrautų prekių tvarkymui sandėliuose, prekybos centruose, dirbtuvėse ir namuose. Vežimėlis su platforma, tad galima greitai ir patogiai transportuoti krovinius ilgesniais atstumais.

Didelis našumas: vienu įkrovimu galima išdirbti iki 4 darbo valandų.

Kompaktiškas: optimizuotos vežimėlio konstrukcijos, garantuoja gerą matomumą. Vežimėlis yra lengvas ir patogus, o stačios vairalazdės funkcija leidžia dirbti uždarose erdvėse.

Patikimumas: taikoma trijų taškų atramos konstrukcija, o šoninė atramos sistema užtikrina saugumą ir stabilumą. Visos kištukinės jungtys yra atsparios vandeniui, visi laidai ir kabeliai turi patikimą apsaugą, kuri užtikrina saugų darbą su vežimėliu.

Lengvai išimama baterija

Vertikalios vairalazdės veikimo funkcija leidžia dirbti ribotoje erdvėje, pavyzdžiui, konteineryje. Visas operacijas galima lengvai atlikti viena ranka

Kompaktiškas ir manevringas

SAVYBĖS

Vežimėlio kintamosios srovės variklis yra be anglies šepetėlių, todėl reikalauja mažiau priežiūros ir taupo išlaidas. Lengvai pasiekiama rūgštinė baterija, kurios dėka vežimėlio priežiūros laikas itin sutrumpėja

  • Visi A serijos palečių vežimėliai sertifikuoti CE sertifikatais ir atitinka naujausius ES saugumo reikalavimus
  • Kompaktiškas korpusas ir pusapvalė konstrukcija užtikrina legvą judėjimą ribotoje erdvėje
  • Kojinis stabdys

Techniniai parametrai

Parašykite mums