Dėmesys tvarumui

Kaip pasaulinis lyderis BKT suvokia savo atsakomybę rodyti pavyzdį ir apsaugoti planetą ateities kartoms. Įmonė yra įsipareigojusi siekti tvarumo nuolat vertindama savo poveikį aplinkai ir diegdama tvaresnę praktiką.

BKT vykdoma tvarumo strategija sprendžia daugybę skirtingų problemų, įskaitant siekį sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir tvaresnių medžiagų atradimą bei paramą vietinėms bendruomenėms, kuriose vykdo veiklą.

Pasaulinė lyderė

BKT yra Indijoje įsikūrusi padangų gamintoja, kuri specializuojasi kokybiškų padangų gamyboje įvairiems transporto priemonių tipams, įskaitant krovimo techniką, sunkvežimius, traktorius, mašinas statybos ir žemės ūkiui bei kitas transporto priemones.

Įmonė buvo įkurta 1987 metais ir nuolatos augdama ir plėsdama savo veiklą tapo vienu iš pagrindinių pasaulio padangų gamintojų.

Prioritetas inovacijoms

Įmonė investuoja į naujoves ir naujas technologijas padangų gamyboje, siekdama geriausiai atitikti klientų ir rinkos poreikius. BKT yra žinoma dėl plataus padangų tipų ir dydžių pasirinkimo, taip pat galimybės sukurti padangas pritaikytas pagal individualius kliento poreikius.