Nuotrauka tinklapio straipsniams

Krovimo technika su ličio baterijomis – viena populiariausių rinkoje. Klientai elektrinius krautuvus renkasi darbui ne tik patalpose, bet ir lauke. Greičiausiai Jums teko susidurti su pagrindiniu paprastomis rūgštinėmis baterijomis varomų krautuvų minusu – daug laiko reikalaujančiu baterijos įkrovimu, specialius reikalavimus atitinkančios krovimo vietos įrengimu ir t.t. Kad nebesusidurtumėte su šiomis problemomis, siūlome susipažinti su ličio baterijomis varomais elektriniais krautuvais. 

Didžiausias ličio-elektrinių krautuvų privalumas – greitas įkrovimas

Verslui, kuriam kiekviena darbo minutė yra svarbi, tikru išsigelbėjimu tapo ličio baterijomis maitinama krovimo technika, kurią galima pakrauti bet kada, kai tik įranga nėra naudojama (pvz. pietų pertraukos metu). Tai gerokai sutrumpina laiką, reikalingą baterijai pilnai įkrauti.

Krovimo technika su ličio baterijomis - privalumai

–    Elektriniai krautuvai yra tylūs,
–    Šie krautuvai neišskiria išmetamųjų dujų,
–    Jais lengva manevruoti.

Ličio baterija varomi krautuvai anksčiau kėlė abejonių

Viena verslo sritis visada buvo nuskriausta ir negalėjo pilnai išnaudoti ličio technologijos privalumų. Tai – žemų temperatūrų režimo sandėliavimas, nes ličio baterijoms yra būtina teigiama temperatūra. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, paimkime pavyzdį su mobiliuoju telefonu: turbūt daug kam yra tekę susidurti su situacija, kai žiemos metu mobiliojo telefono baterija lauke išsikrauna žymiai greičiau nei patalpose. Taip nutinka todėl, kad ličio baterijų veikimas yra paremtas jonų perdavimu ir, nukritus temperatūrai, jonai neperduodami visai arba perduodami tik dalinai. 

Problemos nebėra: ličio-elektriniai krautuvai nebijo temperatūros kaitos

Hangcha inžinieriai išsprendė šalčio baimės problemą. Esame šio prekės ženklo krovimo technikos atstovai, todėl galime pasiūlyti ličio baterijomis maitinamą krovimo techniką, kuri užtikrintai dirbs tiek šaldytuvuose-šaldikliuose, tiek žiemą lauke iki -20C.

Krovimo technika su ličio baterijomis: kur įsigyti?

Elektrinių krautuvų techniką (triračius arba keturračius šakinius krautuvus) rasite čia.